Kraków, Gromadzka 66, tel. 535 005 467
Jesteś na naszej oficjalnej nowej stronie internetowej, która jest w fazie testów. Zawsze możesz wrócić na starą wersję: elikart.pl
Tor jest teraz zamknięty!

Zawody GP 2018



Grand Prix Elikart M
(GP 2018)

  • Data rozpoczęcia: 31.01.2018
  • Czas: ostatnia środa miesiąca 18:00-22:00
  • Objęte Ligą Kartingową
  • Nagrody:
    Tytuł Mistrzowski, Nagroda Główna, Puchar
  • Aktualnie zarejestrowanych kierowców: ►
  • Data zakończenia: 19.12.2018

Ostatnia środa miesiąca:

31.01.2018
28.02.2018
28.03.2018
25.04.2018
30.05.2018
27.06.2018
25.07.2018
29.08.2018
26.09.2018
31.10.2018
28.11.2018
19.12.2018


Punktacja JKC

1. miejsce 15
2. miejsce 12
3. miejsce 10
4. miejsce 8
5. miejsce 7
6. miejsce 6
7. miejsce 5
8. miejsce 4
9. miejsce 3
10. miejsce 2
11+ 1




Zawody GP 2018

Klasyfikacja generalna
KIEROWCARUNDA IRUNDA IIRUNDA IIIRUNDA IVRUNDA VRUNDA VIRUNDA VIIRUNDA VIIIRUNDA IXRUNDA XRUNDA XIRUNDA XIISUMA PUNKTÓW
Mateusz Radwan681210121515121212114
Golik Konrad1512151215151515114
Mierniczek Przemysław10771088108775
Miechowicz Jaś7575876787875
Konrad Wacławik10101512754
Dziedzic Jan686451026451
Dziurdzia Adrian681012642
Różycki Adrian15151040
Gawor Piotr2234554435138
Dudek Łukasz776510237
Florjan Michał34324151427
Dziedzic Marta46232313125
Mochnacki Bartek101222
Klarman Dawid1212
Szelest Małgorzata11111111311
Włoch Kacper88
Smulski Wojciech88
Bukowski Rafał448
997 Koli1111127
Bubiński Kamil66
Ulman Marcin66
Pasternak Mariusz55
Ulman Dominik55
Bartocha Artur314
Kasperczyk Łukasz1113
Skotniczny Filip33
Kornecki Mateusz1113
Sobala Wojciech1113
Wrona Patryk112
Tarka Bartosz112
Jakub Jagiełło112
Pawełczyk Maciej112
Luzar Rafał112
Pacek Maciej11
Salwach Michał11
Salwach Arkadiusz11
Piotr Janowski11
Krzysztofik Wojciech11
Gevorgyan Hayk11
Tsyhantsova Nataliia11
Knapik Mateusz11
Budek Konrad11
Magierowski Tomasz11
Kazimierz Jaromin11
Marcin Korczak11
Marcin Kanik11
Krzysztof Sowa11
Rynduch Zygmunt11
Gola Paweł11