Kraków, Gromadzka 66, tel. 535 005 467
Jesteś na naszej oficjalnej nowej stronie internetowej, która jest w fazie testów. Zawsze możesz wrócić na starą wersję: elikart.pl
Tor jest teraz zamknięty!

Zawody JKC 2016



Junior Karting Challenge
(JKC 2016)

  • Data rozpoczęcia: 10 stycznia 2016
  • Czas: pierwsza niedziela miesiąca 10:00-14:00
  • Objęte Ligą Kartingową
  • Nagrody:
    Tytuł Mistrzowski, Nagroda Główna, Puchar
  • Aktualnie zarejestrowanych kierowców: ► 44
  • Data zakończenia: 4 grudnia 2016

Pierwsza niedziela miesiąca:

10.01.2016
02.02.2016
02.03.2016
06.04.2016
04.05.2016
05.06.2016
01.06.2016
06.07.2016
07.08.2016
04.09.2016
02.10.2016
06.11.2016
04.12.2016


Punktacja JKC

1. miejsce 25
2. miejsce 18
3. miejsce 15
4. miejsce 12
5. miejsce 10
6. miejsce 8
7. miejsce 6
8. miejsce 4
9. miejsce 2
10+ 1




Grupa BABY – MINI KART

(wiek 5-10 lat, doważanie do 40kg)

#KierowcaRunda IRunda IIRunda IIIRunda IVRunda VRunda VIRunda VIIRunda VIIIRunda IXRunda XRunda XIRunda XIISuma punktów JKC
1.Wiktoria Komorowska25252518252525151815216
2.Patryk Kuna412151518152518252525197
3.Mateusz Rajwa108121212121515121218138
4.Filip Skotniczny151510101512181512122
5.Kacper Lewandowski181818251818115
6.Eryk Kowalczyk121210438
7.Stanisław Maj121022
8.Edward Pitala281020
9.Piotr Leśniak10818
10.Jakub Czarkowski6612
11.Jakub Chmiel6612
12.Julia Obłój88
13.Jakub Kwasniewski88
14.Bartosz Jalocha44
15.Kinga Porębska22
16.Aleksander Wójcicki22
17.Mateusz Pacholczyk11
18.Mika Yegorov11
19.Jakub Czarkowski11
20.Aleksander Jeleń11

Grupa MŁODZIK – JUNIOR MŁODSZY

(wiek 11-16 lat, doważanie do 60kg)

#KierowcaRunda IRunda IIRunda IIIRunda IVRunda VRunda VIRunda VIIRunda VIIIRunda IXRunda XRunda XIRunda XIISuma punktów JKC
1.Dawid Zagól182525252525251825211
2.Tomasz Walas1812121018181218151218163
3.Mateusz Radwan12101015151518151068134
4.Dawid Klarman252518181825129
5.Mateusz Matys681012258101594
6.Adam Hoy- Tarczewski6481212151067
7.Qba Sykucki1515151257
8.Adrian Dziurdzia811015106151
9.Marcin Nowok46612101140
10.Budziaszek Michał11166842635
11.Krzysztof Czarnik1084830
12.Kacper Dudzik4281419
13.Kacper Stypuła184417
14.Mariusz Nowicki128213
15.Adrian Pacholczyk1212
16.Szymon Parys167
17.Emil Rymar66
18.Szymon Stefanowski44
19.Michał Tetłak22
20.Kuba Olechowski22
21.Maksymilian Finar11
22.Filip Olbrzymek11
23.Szymon Głuszek11
24.Hubert Piwowar11

Zawody GP 2017

Klasyfikacja generalna
KIEROWCARUNDA IRUNDA IIRUNDA IIIRUNDA IVRUNDA VRUNDA VIRUNDA VIIRUNDA VIIIRUNDA IXRUNDA XRUNDA XIRUNDA XIISUMA PUNKTÓW
25.01.201722.02.201729.03.201726.04.201731.05.201728.06.201726.07.201730.08.201727.09.201725.10.201729.11.201713.12.2017
Adrian Różycki
Mistrz Kartingowy Sezonu 2017
15101512121271515113
Konrad Golik - I Wice Mistrz Kartingowy Sezonu 2017128101215101010812712111
Dawid Zagól - II Wice Mistrz Kartingowy Sezonu 20171215158101081088
Konrad Wacławik1588128673572
Mateusz Radwan8767107654666
Gianmarco Costanzo10541587655
Łukasz Dudek6451065241447
Mateusz Bartsch121581045
Tomasz Walas381266742
Marcin Myśliwiec151227
Przemysław Mierniczek4235323527
Qba Sykucki56761126
Dawid Klarman15823
Jan Dziedzic332511411122
Jaś Miechowicz111533112220
Karol Stobiński74516
Małgorzata Szelest1116211114
Tomasz Myśliwiec7411
Wiktor Warchulski141111110
Marta Dziedzic111111111110
Sebastian Piwowarski77
Kacper Włoch55
Dawid Wieczorek2215
Bartek Mochnacki44
Adrian Dziurdzia44
Michał Budziaszek1214
Mariusz Pasternak33
Mateusz Bartosik33
Maksymilian Gąsiorek112
Rafał Boruszewski22
Michał Florjan112
Artur Bartocha112
Dariusz Filuś11
Maciej Mencner11
Piotr Myśliwiec11
Sławomir Gajniak11
Michał Musiał11
Adam Pabjan11
Krzysztof Kuryłek11
Michał Jurczak11
Tomasz Kieres11
Piotr Miehowith11
Dawid Mazur11
Rafał Bukowski11
Daniel Kesler11
Dawid Petryniak11
Michał Michalik11
Karol Drąg11
Patryk Klausa11
Zuzanna Lipowiecka11
Marcin Boruszewski11
Hubert Solarz11
Krystian Pogan11
Kamil Podmokły11
Katarzyna Broda11
Jakub Poszwa11
Mateusz Drobny11
Bartosz Tarka11
Kamil Janiszyn11
Bartek Tarka11
Marcin Korczak11
Nicholas Czech11
Adrian Bartocha11
Mateusz Salamon11
Mikołaj Michalczyk11