Kraków, Gromadzka 66, tel. 535 005 467
Jesteś na naszej oficjalnej nowej stronie internetowej, która jest w fazie testów. Zawsze możesz wrócić na starą wersję: elikart.pl
Tor jest teraz zamknięty!

Zawody JKC 2018



Junior Karting Challange

Elikart M (JKC 2018)

  • Data rozpoczęcia: 07.01.2018
  • Czas: pierwsza niedziela miesiąca 10:00-14:00
  • Objęte Ligą Kartingową
  • Nagrody:
    Tytuł Mistrzowski, Nagroda Główna, Puchar
  • Aktualnie zarejestrowanych kierowców: ►
  • Data zakończenia: 02.12.2018

Pierwsza niedziela miesiąca:

07.01.2018
04.02.2018
04.03.2018
08.04.2018
06.05.2018
03.06.2018
01.07.2018
05.08.2018
02.09.2018
07.10.2018
04.11.2018
02.12.2018


Punktacja JKC

1. miejsce 15
2. miejsce 12
3. miejsce 10
4. miejsce 8
5. miejsce 7
6. miejsce 6
7. miejsce 5
8. miejsce 4
9. miejsce 3
10. miejsce 2
11+ 1




Zawody JKC 2018 - kat. BABY MINI KART

Klasyfikacja generalna
KIEROWCARUNDA IRUNDA IIRUNDA IIIRUNDA IVRUNDA VRUNDA VIRUNDA VIIRUNDA VIIIRUNDA IXRUNDA XRUNDA XIRUNDA XIISUMA PUNKTÓW
07.01.201804.02.201804.03.201808.04.201806.05.201803.06.201801.07.201805.08.201802.09.201807.10.201804.11.201802.12.2018
Hamilton Ewan - Mistrz Sezonu JKC 20181515151515151510115
Pitala Edward - I Vice Mistrz Sezonu JKC 2018378810871012121294
Hamilton Archie - II Vice Mistrz Sezonu JKC7101212121212885
Oskar Ziętek1015151050
Oliwier Kobiela121281547
Yegorov Mika612101038
Jurga Maciej687728
Skotniczny Filip108826
Chmiel Jakub510722
Mateusz Rajwa1515
Demkiv Aleks1515
Brońka Mateusz51015
Jeleń Aleksander1212
Kwaśniewski Jakub88
Kubicki Wiktor77
Ślizowski Jakub77
Pelczar Kordian66
Starowicz Bartosz66
Sroka Mateusz44
Dziób Jakub22

Zawody JKC 2018 - kat. JUNIOR

Klasyfikacja generalna
KIEROWCARUNDA IRUNDA IIRUNDA IIIRUNDA IVRUNDA VRUNDA VIRUNDA VIIRUNDA VIIIRUNDA IXRUNDA XRUNDA XIRUNDA XIISUMA PUNKTÓW
Mateusz Radwan - Mistrz Sezonu JKC 201861515151515151215127136
Marcin Nowok- I Vice Mistrz Sezonu JKC712121012128101210105
Marcin Gajowczyk - II Vice Mistrz Sezonu JKC68810101575776
Eryk Kowalczyk51210101581272
Mikołaj Zyznawski4101066777283669
Daniel Gajowczyk77788856864
Adam Hoy-Tarczewski1012101244
Tomasz Walas12151542
Kamil Bizub246517
Dawid Zagól1515
Maciej Kawa7512
Wiktoria Komorowska6410
Jaś Miechowicz GP1010
Kacper Dudzik369
Szymon Nowok5139
Michał Salwach549
Mateusz Matys88
Karol Kwiatkowski88
Patryk Hajdas88
Norbert Szymański55
Franciszek Rożek44
Leon Zardzewiały33