Kraków, Gromadzka 66, tel. 535 005 467
Jesteś na naszej oficjalnej nowej stronie internetowej, która jest w fazie testów. Zawsze możesz wrócić na starą wersję: elikart.pl
Tor jest teraz zamknięty!

Zawody JKC 2018



Junior Karting Challange

Elikart M (JKC 2018)

  • Data rozpoczęcia: 07.01.2018
  • Czas: pierwsza niedziela miesiąca 10:00-14:00
  • Objęte Ligą Kartingową
  • Nagrody:
    Tytuł Mistrzowski, Nagroda Główna, Puchar
  • Aktualnie zarejestrowanych kierowców: ►
  • Data zakończenia: 02.12.2018

Pierwsza niedziela miesiąca:

07.01.2018
04.02.2018
04.03.2018
08.04.2018
06.05.2018
03.06.2018
01.07.2018
05.08.2018
02.09.2018
07.10.2018
04.11.2018
02.12.2018


Punktacja JKC

1. miejsce 15
2. miejsce 12
3. miejsce 10
4. miejsce 8
5. miejsce 7
6. miejsce 6
7. miejsce 5
8. miejsce 4
9. miejsce 3
10. miejsce 2
11+ 1




Zawody JKC 2018 - kat. BABY MINI KART

Klasyfikacja generalna
KIEROWCARUNDA IRUNDA IIRUNDA IIIRUNDA IVRUNDA VRUNDA VIRUNDA VIIRUNDA VIIIRUNDA IXRUNDA XRUNDA XIRUNDA XIISUMA PUNKTÓW
07.01.201804.02.201804.03.201808.04.201806.05.201803.06.201801.07.201805.08.201802.09.201807.10.201804.11.201802.12.2018
Hamilton Ewan1515151515151510115
Hamilton Archie7101212121212885
Pitala Edward37881087101263
Oskar Ziętek10151540
Yegorov Mika612101038
Skotniczny Filip108826
Oliwier Kobiela121224
Chmiel Jakub510722
Jurga Maciej68721
Mateusz Rajwa1515
Jeleń Aleksander1212
Kwaśniewski Jakub88
Kubicki Wiktor77
Ślizowski Jakub77
Pelczar Kordian66
Sroka Mateusz44
Dziób Jakub22

Zawody JKC 2018 - kat. JUNIOR

Klasyfikacja generalna
KIEROWCARUNDA IRUNDA IIRUNDA IIIRUNDA IVRUNDA VRUNDA VIRUNDA VIIRUNDA VIIIRUNDA IXRUNDA XRUNDA XIRUNDA XIISUMA PUNKTÓW
Mateusz Radwan6151515151515121512135
Marcin Nowok7121210121281083
Mikołaj Zyznawski41010667772867
Marcin Gajowczyk688101015764
Eryk Kowalczyk51210101552
Daniel Gajowczyk777888550
Adam Hoy-Tarczewski1012101244
Dawid Zagól1515
Maciej Kawa7512
Tomasz Walas1212
Kamil Bizub24612
Kacper Dudzik369
Mateusz Matys88
Karol Kwiatkowski88
Patryk Hajdas88
Szymon Nowok516
Wiktoria Komorowska66
Michał Salwach55
Norbert Szymański55
Franciszek Rożek44
Leon Zardzewiały33